Світлодіодна стрічка SMD 3528

Світлодіодна стрічкаУ сучасному світі розвиток технологій не стоїть на місці. Щодня з’являється все більше новинок, які є більш функціональними і якісними, ніж їхні попередники. Удосконалення освітлювальних приладів також не стоїть на місці, і сьогодні в якості джерела світла можна придбати універсальну, надійну і довговічну світлодіодну стрічку. Існує безліч різновидів подібних виробів, проте в цій статті мова піде про одну з найпопулярніших моделей – світлодіодним стрічці 3528. Цей пристрій має такі ж характеристики, як і інші освітлювальні пристосування на основі світлодіодів. До них відносяться:

  • гнучкість;
  • пожежна безпека;
  • екологічність (в діодах не містяться токсичні речовини);
  • міцність;
  • тривалий термін служби.

Відмінні риси стрічки світлодіодної 3528

Розглядається виріб має нескладну конструкцію. По всій довжині стрічки рівномірно розташовані світлодіоди. Індекс SMD вказує на те, яка технологія була застосована під час виготовлення джерела світла. По цифрах 3528 можна визначити габарити кристала. Так, кожен кристал даної світлодіодної стрічки має розмір 3,5 міліметра на 2,8 міліметра. Подібний пристрій може бути розташоване на будь-якій поверхні і відмінно підійде для облаштування важкодоступних ділянок. Стрічка світлодіодна 3528 виконана за новітніми технологіями. Кількість діодів в одному метрі вироби варіюється від 60 до 240. Кут світіння дорівнює 120 °.

Звичайні LED лента 3528 відносяться до стандарту IP33. Дана маркування означає, що вироби з таким індексом є негерметичними і нестійкими до дії вологи. Моделі, які стосуються стандарту IP65, оснащені додатковим силіконової захистом, що дозволяє розміщувати їх на ділянках з підвищеною вологістю. Подібні освітлювальні прилади не бояться агресивного впливу навколишнього середовища. Кожна світлодіодна лента 3528 розрахована на 30 000 годин безперервної роботи, що відповідає більш, ніж 3,5 років. Поєднання невеликій вартості, помірного енергоспоживання і значного терміну служби роблять розглядається виріб оптимальним елементом для створення якісного освітлення. Світіння може бути як монохромним, так і багатобарвним. Перше буває білим, червоним, зеленим або синім. Барвисті стрічки, в свою чергу, здатні поєднати всі перераховані вище відтінки, створюючи оригінальний інтер’єр кожного приміщення.

LED лента 3528: економія і якість

Прийнявши рішення перетворити свій будинок зсередини або ззовні, не варто економити на якості. LED лента 3528 окупить свою вартість вже через кілька місяців після її установки, а в подальшому допоможе істотно заощадити на електроенергії. Придбати таке чудо-виріб можна в інтернет-магазині LEDSTORM. Тут представлені кращі моделі світлодіодних стрічок від провідних світових виробників за доступними цінами.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Show Buttons
Hide Buttons