Алюмінієві двері

алюмінієві вікна та дверіАлюмінієві двері – це мудре рішення, від якого залежить наскільки тепло і затишно буде у Вашій оселі. Важко знайти які-небудь недоліки, обираючи алюмінієві вікна чи алюмінієві двері, так як такі конструкції не піддаються корозії, не вицвітають від сонячного ультрафіолету, не мають неприємного запаху і не виділяють шкідливих речовин у повітря.  Компанія “Затишок” виготовляє найякісніші алюмінієві двері по доступним цінам.

 

Де можна використовувати алюмінієві двері?

Вікна і двері із алюмінію починають займати все більшу частину на віконно-дверному ринку. Такі конструкції підходять як для домашнього використання (квартири, житлові будинки), так і для громадського (офіси, магазини, торгово-розважальні центри).  Зазвичай алюмінієві двері та алюмінієві вікна дуже довго і якісно слугують своїм власникам. Зараз все частіше стали використовувати алюмінієві рами для вікон і дверей для скління балконів. Важливою перевагою таких конструкцій є можливість фарбування профілю практично в будь-який колір, маючи при цьому можливість створення вікон і дверей практично будь-якої форми.

 

Переваги алюмінієвих дверей:

  • Тривалий термін використання. Алюмінієвий профіль не піддається корозії і не вицвітає з часом;
  • Міцність алюмінієвого профілю дозволяє зберігати форму при ударах та інших навантаженнях;
  • Алюмінієві двері легко очищаються і миються, навіть без використання спецзасобів;
  • Витримує великі перепади температур, тому не варто переживати, що алюмінієві вікна чи двері деформуються;
  • Можливість установки алюмінієвих профілів як у внутрішні перегородки, так і на зовнішні стіни. Такі вікна та двері будуть звукоізоляційними і теплозберігаючими;
  • Алюмінієві вікна та двері герметичні. Вони не пропускають ні вологу, ні вітер;
  • Практично не обмежуються розмірами. Алюмінієві вікна та двері можна використовувати для скління лоджії, веранди, зимового саду. Властивості алюмінію дозволяють створювати різні форми і стилі вікон і дверей.

кнопка4 укрЯкими бувають алюмінієві профілі?

Головне розділення алюмінієвих профілів – по теплопровідним характеристикам. Бувають:

“Холодні” конструкції

холодні алюмінієві вікна та дверіТакі конструкції ідеально підходять для використання в неопалювальних будівлях і у внутрішніх приміщеннях;

 “Теплі” конструкції

теплі алюмінієві вікна та двері“Теплі” вікна та двері підходять для опалювальних приміщень, де потрібно зберегти тепло навіть у найлютіші морози.

Конструктивно такі профілі відрізняються один від одного термомостом. У холодних профілях його немає, а в теплих – є. Термоміст- це спеціальна вставка з поліаміду, яка встановлюється між зовнішньою і внутрішньою частиною профілю. Завдяки цьому, на профілі не буде утворюватися конденсат. Теплий профіль надійно зберігає тепло і затишок у Вашому домі.

Установка алюмінієвих вікон та дверей виконується досвідченими монтажниками. Самостійна установка вкрай не рекомендується, тому що можна пошкодити кріплення і покриття профілю, що може відбитися на герметичності конструкції. До того ж при самостійній установці Ви можете втратити гарантію від виробника.
Тому не ламайте голову над тим, який профіль вибрати, як зробити правильні заміри, як правильно встановити конструкцію, а дзвоніть нам і ми відправимо Вам досвідченого замірювача вікон і дверей, який допоможе вибрати профіль і вкаже Вам орієнтовну вартість конструкції.

стоимость 1Вартість алюмінієвих вікон і дверей

Щоб визначити кінцеву вартість продукції необхідно детально розрахувати Ваше замовлення. Але з нашого досвіду можемо сказати, що вартість алюмінієвих вікон і дверей з теплого алюмінієвого профілю починається з 2200 грн/кв. м.

 

Як купити алюмінієві двері

Для того, щоб купити алюмінієві двері Вам необхідно зателефонувати за вказаними номерами, або скинути заявку на нашу електронну пошту, або замовити зворотній зв’язок, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання, створять проект, скажуть орієнтовну вартість і терміни виготовлення і монтажу, а також розкажуть Вам про наші знижки і спецпропозиції.

Віконні і дверні алюмінієві профілі

reynaers_eco_system

Reynaers eco system

Це тепла система, яка відповідає вимогам теплоізоляції. Вона має приємний сучасний дизайн і хороші ізоляційні характеристики. Коефіцієнт теплопровідності 2,250 Вт / м2К. Reynaers ecosystem підходить для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Добре збереже тепло і затишок в квартирі, будинку або офісі. Можливе фарбування профілю з двох сторін.
Алюминиевые окна и двери reynaers cs 77

Reynaers CS 77

Raynaers CS 77- тепла віконно-дверна трикамерна система. Має відмінну термоізоляцію. Коефіцієнт теплопровідності складає 1,60 Вт / м²К. Поєднує сучасний стиль і високий рівень безпеки та комфорту. Заниженість дренажного рівня і наявність подвійного контуру ущільнення між стулкою і рамою дозволяє домогтися відмінної герметизації.
Алюминиевые окна и двери reynaers cs 86-hi

Reynaers cs 86-hi

Raynaers cs 86-HI- найенергоефективніша система. Має дуже високий рівень термоізоляції, і один з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності 1,47 Вт / м2К. Ця система поєднує приємний дизайн і максимальний вітро- та вологозахист. Вікна в профілі Raynaers cs 86-HI можуть бути внутрішнього відкривання, а двері як внутрішнього так і зовнішнього з різними типами порогів. Можливе двостороннє фарбування профілю.
Алюминиевые окна и двери reynaers_cs_104

Reynaers cs 104

Reynaers cs 104 заслуговує звання найенергоефективнішої системи. Має найвищий рівень термоізоляції. Підходить для енергопасивних будівель, коефіцієнт теплопровідності становить лише 0,88 Вт / м²K. Чудова термоізоляція досягається завдяки, встановленій в камерах термомоста, піні. Спеціальні ущільнювачі забезпечують максимальну волого-і повітростійкість системи. Можливе двостороннє фарбування.
Алюминиевые окна и двери Alumil-M11000

Alumil M11000

Alumil M11000 є надійною, перевіреною і універсальної віконно-дверною системою з терморозривом. Може використовуватися для побудови вітражних конструкцій. Відповідає всім вимогам безпеки, шумоізоляції та теплопередачі. Може мати різні параметри зовнішнього вигляду (плоскі, похилі, округлі і класичні). Коефіцієнт теплопровідності складає 2,3 Вт / м²K.
Алюминиевые окна и двери Alumil-m11500

Alumil M11500

Alumil M11500 технологічно передова віконно-дверна система зі збільшеним терморозривом. Може використовуватися також для вітражних конструкцій. Має 3 контури спеціального ущільнювача для повітро-і вологонепроникності, а також відмінну шумоізоляцію (52дБ), а також один з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності - всього 1,9 Вт / м²K. Профіль Alumil M11500 є одним з лідерів продажів на європейському ринку.
Алюминиевые окна и двери alumil-s60

Alumil s60

Alumil S60 внаслідок використання 38мм поліамідного термомоста і широких поліуретанових вставок, має коефіцієнт теплопровідності 0,98 Вт / м²K. Чудово підходить для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Профіль Alumil S60 може також використовуватися для створення навісних фасадів. Три контури EPDM-ущільнювачів підвищують повітро-і водонепроникність.
Алюминиевые окна и двери alutech c48

Alutech c48

Alutech c48 (ALT C48) - це холодна система без терморозриву, яка використовується для внутрішнього скління, або неопалюваних приміщень. Може використовуватися для виготовлення вікон, дверей, офісних перегородок, вітрин. Двері та вікна можуть комплектуватися склопакетами 4-30 мм. Можливе двостороннє фарбування та декорування.
Теплый профиль alutech w62

Alutech w62

Alutech w62 (ALT W62) -це термоізольована система, що має коефіцієнт теплопередачі 1,6 Вт / м2К. Ця універсальна система дозволяє виготовити вікна, двері, вітражі, рамні конструкції з підвищеними тепло- і шумоізоляційними вимогами. Можливе двостороннє фарбування в обраний Вами колір за шкалою RAL.

 

Show Buttons
Hide Buttons