Підйомно-розсувні двері

Підйомно-розсувні двері – новітнє рішення у сфері виробництва дверей. Як не дивно, такі двері можуть виконувати не тільки пропускну функцію, але і повністю замінити собою стіну. Не дивлячись на легкість і простоту конструкції, підйомно-розсувні двері мають найвищий ступінь захисту від взлому. Встановлюючи такі двері, Ви можете бути впевнені, що добре захищені від проникнення небажаних осіб.

Підйомно-розсувні двері складаються з алюмінієвого профілю і скла. Скляне полотно вставляється в профіль, а по периметру рами профілю встановлюються гумові ущільнювачі, які роблять двері герметичними. Такі двері можна встановлювати в великі отвори (магазини, офіси, приватні будинки).

кнопка4 укрПідйомно-розсувні двері мають міцну конструкцію і витримують тиск до 750 Па. Вам не варто переживати щодо дощу, вітру, снігу – адже такі двері будуть надійно підтримувати затишок і тепло в приміщенні. Підйомно-розсувні двері не вимагають якогось особливого догляду. Скляну частину дверей можна мити за допомогою будь-якого засобу для миття вікон, а для очищення рам буде достатньо протерти їх вологою тканиною навіть без використання миючих засобів.

 

Підйомно-розсувні двері та їх переваги

  • Панорамний огляд;
  • Гарне світлопропускання;
  • Візуальне збільшення приміщення;
  • Можливість установки в великі отвори;
  • Висока надійність і практичність;
  • Хороше теплозбереження.

 

підйомно-розсувні двері

Профіль Reynaers CP 155

 

Як відбувається відкриття дверей

По спеціальних направляючих здійснюється горизонтальне переміщення дверних стулок. Таке інженерне рішення дозволяє встановлювати підйомно-зсувні двері в великі отвори, при цьому не вимагаючи додаткового простору для відкривання дверей. Також можлива установка автоматики для відкриття дверей. Двері з автоматичним приводом максимально підходять для офісів і магазинів.

Вага легко керованою стулки може бути до 400 кг. При цьому її розміри можуть бути 780-3000мм по ширині і 1200-2600мм по висоті. А максимальна ширина всієї конструкції становить 12000 мм. Спеціально розроблений дверний поріг відповідає, а в деякому виконанні навіть перевищує необхідні, по відношенню до нього, стандарти теплозбереження. Дверний поріг монтується в підлогу і дозволяє безперешкодно пересуватися, що особливо важливо для людей з обмеженими можливостями.

Підйомно-зсувні двері ідеально підходять для установки в якості виходу на веранду або на терасу.

 

 

Show Buttons
Hide Buttons