Скляні двері

Скляні двері Київ

Скляні двері – обов’язковий атрибут в архітектурі 21-го століття. Магазини, офіси, приватні будинки і квартири найпопулярніші місця для встановлення скляних дверей.

На перший погляд здається, що рішення щодо встановлення скляних дверей не виправдане, але це не так. Сучасне загартоване скло має гарну міцність та звуко- і теплоізоляцію.

 

 

 

Чому варто обрати скляні двері?


Скляні двері візуально збільшують простір, додають відчуття свободи, легкості та невимушеності. В офісах, в яких встановлені такі двері, приємніше працювати, а в магазини з такими дверима хочеться заходити.

За своїми характеристиками такі двері не поступаються, а в деяких аспектах навіть переважають порівняно з дерев’яними дверима. Вони не змінюються при перепадах температур і вологості, залишаючи чудовий зовнішній вигляд. Також двері з загартованого скла будуть міцними і надійними.

 

 

Якими можуть бути скляні двері?


Ці двері можуть мати різні функціональні вимоги і володіти багатьма характеристиками. У нас Ви можете купити скляні двері такого типу:

  • Маятникові скляні двері. Мають хорошу пропускну спроможність, відкриваючись в обидві сторони.
  • Автоматичні скляні двері. Мають спеціальну автоматику, яка спрацьовує при наближенні до дверей. Такі двері користуються популярністю в ТРЦ і бізнес центрах.
  • Механічні розсувні скляні двері. Мають спеціальний ролик і рухаються по встановленій верхній направляючій. Дверна коробка тут не потрібна.
  • Інтер’єрні скляні двері. Використовуються всередині приміщення і за рахунок декорованого скла створюють оригінальний вигляд офісу або квартири.
  • Розпашні скляні двері. Відкриваються в одну сторону і мають відмінну теплоізоляцію.

Зв’яжіться з нашими менеджерами, і вони допоможуть Вам у виборі скляних дверей із розмаїття варіантів. Встановивши скляні двері у себе в будинку і офісі, Ви відчуєте візуальне збільшення простору.

кнопка4 укр

Якість і надійність скляних дверей

Якість наших дверей гарантується найкращими виробниками стекол, алюмінієвого профілю і дверної фурнітури. Ми використовуємо 10мм загартоване скло, або триплекс (5мм + 5мм).

Купити скляні двері у нас – це отримати якість і індивідуальне рішення. Наші двері невибагливі в обслуговуванні, фурнітура якісна і довговічна. Мити скляні двері швидко і легко за допомогою побутових засобів для миття вікон. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати двері на будь-який смак.

Скляні двері. Краса та стиль


Компанія «Затишок» пропонує величезну кількість варіантів фарбування профілів. Колір можна вибрати згідно кольорової палітри RAL, або залишити класичні кольори. Скло можна декорувати візерунками, картинками і зображеннями на Ваш смак, або тонувати або матувати.

Дивіться також:

Стеклянные двери Киев, ул. Кудряшова

Остекление террасы. Гнедын

Show Buttons
Hide Buttons