Зенітні ліхтарі

Ззенитный фонарь киевенітні ліхтарі — це засклена частина стелі, яка дозволить промінчикам сонця максимально проникнути всередину будівлі. Зенітні ліхтарі, при правильному і якісному монтажі, не протікають і не створюють ніяких проблем своїм господарям.
Люди все частіше намагаються позбавитися сірих і неприємних стін, котрі тиснуть на них з усіх сторін.

Зенітний ліхтар в домі дозволить насолоджуватися природою навколо Вас, а це сприятливо скажеться на психо-емоційному здоров’ї людини. Більша кількість світла сприяє покращенню настрою, додає сил для роботи, допомогає розслабитися після робочого дня, а спостереження за зоряним небом нікого не залишить байдужим.

Таким чином, зенітні ліхтарі не тільки допомагають економити електроенергію і видаляти дим в разі надзвичайної ситуації, а й сприяють створенню комфортабельної атмосфери, необхідної для продуктивної роботи.

В основі зенітного ліхтаря лежить алюмінієвий самонесущий каркас, який має високі експлуатаційні характеристики. Алюміній не піддається негативному впливу вологи та інших факторів навколишнього середовища. Враховуючи те, що на внутрішній стороні склопакета може утворюватися конденсат, каркас оснащується спеціальним профілем для відведення вологи.

зенитный фонарь киев

Зенітні ліхтарі Київ

глухие занитные фонари

Глухі зенітні ліхтарі

Зенитные фонари в Киевской области

Зенітні ліхтарі Фастів

zenitnyi fonar' kiev

Зенітний ліхтар в Києві

Класифікація. Зенітні ліхтарі

Можна виділити декілька видів зенітних ліхтарів в залежності від класифікації будівель:

зенитные фонари промышленных зданий

  • промислові будівлі (заповнюються полікарбонатом);
  • приватні будівлі (заповнюються склопакетом, склом, полікарбонатом).

Зенітні ліхтарі також мають різноманітні конструкції. Зараз найбільшим попитом користуються:

  • двоскатні зенітні ліхтарі;
  • плоскі зенітні ліхтарі;
  • арочні зенітні ліхтарі.

Хочеться ще зупинитися на універсальності і багатофункціональності таких споруд, як зенітний ліхтар. Зенітні ліхтарі не тільки чудово пропускають промені сонця, але також являються відмінним засобом циркуляції повітряних мас в приміщенні. Такі зенітні ліхтарі трошки дорожчі. Це пояснюється архітектурною складністю і присутністю АМУ (автоматичний механізм управління)

кнопка4 укр

Виготовлення зенітних ліхтарів, що мають купол, передбачає використання полікарбоната, скла або склопакету. На товщину скла, склопакета, або полікарбоната впливає можливе навантаження на конструкцію. Скління зенітних ліхтарів надійне незалежно, який матеріал використовувався. При розрахунках товщини покриття, до уваги береться швидкість вітру і можливість впливу на ліхтар відкритого вогню. Виробництво зенітних ліхтарів відбувається за сучасними технологіями та із якісних матеріалів.

Преимущества зенитных фонарей

 

Зенітний ліхтар та його переваги

Одною з основних переваг схожих архітектурних елементів являється економія електроенергії, котра б використовувалась для освітлення приміщення. Навіть якщо ціна зенітних ліхтарів не зовсім низька, то все рівно, кошти, витрачені на встановлення подібних конструкцій, швидко окупаються. Також слід зауважити, що ліхтарі сприяють забезпеченню природньої вентиляції в приміщеннях. У випадку возгорання, зенітні ліхтарі сприяють ефективному видаленню диму і гарячого повітря і сприяють швидкій евакуації людей.
Сучасні конструкції схожого типу можуть бути оснащені електричною або пневматичною автоматикою. Монтаж зенітних ліхтарів виконується нашими монтажниками достатньо швидко, після чого одразу можна приступати до експлуатації даних елементів. Влітку присутність ліхтарів дає можливість сповільнити нагрівання будівлі, так як тепле повітря, що підіймається вгору, буде природнім способом видалятися з приміщення.
Скління зенітних ліхтарів виконується із матеріалів, які надійно протистоять атмосферним впливам і забезпечують захист від них, не перешкоджаючи проникненню світла. Особливості конструкції зенітних ліхтарів дозволяють встановлювати їх не тільки на плоских покрівлях, але й на дахах з невеликим уклоном (5-10 градусів).

Ціна на зенітний ліхтарСтоимость

Ціна на зенітні ліхтарі формується виходячи з виконання і розмірів конструкції. Вартість використаних матеріалів також впливає на кінцеву суму. Виробництво зенітних ліхтарів – це досить витратний захід, тому не варто очікувати, що ціна якісної конструкції, що буде забезпечувати освітлення, буде занадто низькою.  Для точного прорахунку вартості таких конструкцій рекомендуємо звернутися до наших менеджерів.

Show Buttons
Hide Buttons