Скляні перегородки і безрамне скління

скляні перегородкиПредставляємо Вашій увазі новинку на ринку сучасного будівництва – скляні перегородки. Зручні, практичні та не потребують ніякого спеціального догляду. Скляні перегородки ідеально впишуться в інтер’єр офісного приміщення, торгово-розважального центру, фітнес центру і будуть служити Вам багато-багато років. Але це ще не все, будучи елегантними та практичними у використанні, вони ідеально впишуться в інтер’єр Вашого будинку. Скляні перегородки чудово і креативно відокремлять кухню від холу, зимовий сад від будинку. Таке конструктивне рішення дозволить зробити Ваш будинок максимально світлим і затишним.

Представляємо новинку на будівельному ринку – скляні перегородки

Спробуємо розібратися в конструкції скляної перегородки. Це прикріплена до підлоги і стелі система затискних профілів, яка утримує оброблене по периметру загартоване скло. Загартування скла обов’язкове – це є одним із заходів безпеки. Встановлюються листи скла стик у стик. Товщина скла 8-12 мм. У технологічний зазор, який складає 2мм, встановлюють силіконовий ущільнювач і заповнюють силіконом.

Скляні перегородки та їх переваги

 • Оригінальний зовнішній вигляд;
 • Легкість експлуатації і довговічність конструкції;
 • Скляні перегородки не вступають в хімічні реакції;
 • Повна пожежобезпечність;
 • Практично повне використання скла у всій конструкції;
 • Сучасна фурнітура практично непомітна, що дозволяє надати легкості конструкції;
 • Відмінна міцність загартованого скла;
 • Можливість використання скляних перегородок замість стін і вітрин;
 • Дозволяє пропустити максимальну кількість світла;
 • Абсолютно екологічно чисті конструкції;
 • Невисока вартість виготовлення.

скляні перегородки

Використання скляних перегородок зростає з кожним днем. Є можливість установки фурнітури з автоматичними приводами, а також можливість установки захисних ролетів, якщо Ваша скляна перегородка відокремлює Ваше приміщення від жвавої вулиці.

На відміну від алюмінієвих конструкцій (зимові сади, зенітні ліхтарі і тд.), Скляні перегородки не мають обв’язки по контуру профілю. Принцип монтажу полягає в тому, що спочатку встановлюють верхній і нижній зажимний профіль. Після цього загартовані листи скла вставляють в посадочні пази і фіксують.

Суцільноскляні перегородки в торгових центрах.

Чи помітили Ви, що в торгово-розважальних центрах практично зникли стіни? Ні, ми не говоримо, про те, що ТРЦ – це як арена у цирку, ні. Цегляні, бетонні та гіпсокартонні стіни – все це потихеньку замінюють суцільноскляними перегородками.

 

скління вітриниЦе й не дивно, адже будь-який магазин бажає залучити покупця своїм товаром. Але не завжди є можливість продемонструвати весь товар на вітрині. І ось тут якраз ідеально підійдуть суцільноскляні перегородки.

Візуальне збільшення меж магазину, пропускання світла і безкоштовна реклама товару – це те, чого можна домогтися установкою такої конструкції. Багато компаній вибирають суцільноскляні перегородки, так як ці скляні конструкції легко підлаштовуються під необхідний стиль і дизайн компанії.

Безрамне скління офісів

купити скляні перегородкиОфіси – це, напевно, найбільш підходяще місце для використання безрамного скління. Безрамне скління дозволяє пропускати максимальну кількість денного світла, уникати розмежування корисної площі масивними стінами, зробить офіс візуально більшим і привітнішим.

Найчастіше безрамне скління використовують для створення кабінету керівника. З одного боку керівник може контролювати робочий процес, а з іншого, завдяки можливості установки жалюзей, може усамітнитися у своєму кабінеті.

Найбільш частим питанням щодо скляних перегородок є вартість цих виробів. Скажімо так, що скляні перегородки є візитною карткою солідного офісу, підтверджуючи тим самим спроможність компанії. Не всі компанії можуть дозволити собі установку скляних перегородок, так як матеріальні витрати будуть вищі, ніж на інші непрозорі огороджувальні конструкції. Але якість і дизайн безрамного скління окупляться довірою партнерів і статусом компанії.

Скляні перегородки ціна

Яка ж вартість виготовлення і монтажу безрамних виробів? Почнемо з того, що ціна складається з декількох складових. Приміром суцільне скло без будь-якої фурнітури буде коштувати від 1250 грн. Найчастіше при невеликих розмірах і стандартній комплектації вартість буде невелика.

скляні перегородки Київ

Ціна скляних конструкцій з дверним блоком залежить від кількості дверей, площі вітражів, а також використаної фурнітури. Іноді на великі конструкції встановлюється додаткова вартість, пов’язано це зі складністю обробки великих стекол і необхідністю залучення більшої кількості монтажників і можливо спецтехніки.

Щодо фурнітури …

Наша компанія співпрацює з декількома виробниками замикаючих механізмів і фітингів – це «DORMA» і «Casma». Продукція компанії «DORMA» має відмінну якість, а лінійка різноманітності механізмів вражає. Фурнітура цієї компанії дуже якісна і довговічна. Вартість скляних перегородок з цією фурнітурою буде вище, ніж з фурнітурою «Casma».

скляні перегородки фурнітура Dorma

Щодо цієї компанії, то її продукція значно дешевша, проте якість також дуже непогана. Має найширше розповсюдження.

замок дверний для скляних дверей

 

Вартість скляних перегородок можна дізнатися, зателефонувавши нашим менеджерам, або залишити онлайн заявку, або відправити заявку на пошту.

Читайте також Виды крепления стеклянных модулей.

 

Show Buttons
Hide Buttons