Двері-гармошка, складні скляні двері

Двері-гармошка або складні скляні двері – це відкидні двері, які дуже широко відкриваються і звільняють прохід на 90%. Ідеально підходять для зимового саду або скління тераси. Також алюмінієва складні двері гармошка є красивою і функціональною альтернативною французьким дверей, які забезпечують лише близько 40% відкриття.

Клієнти, які вже встановили розсувні або складні двері, приємно відгукуються відносно цих дверей, і стверджують, що вони внесли відчуття свободи в повсякденне життя. Вони також відзначили, що додаткове сонячне світло надає їм життєвої енергії і робить їх набагато щасливішими.

Двері-гармошка та їх переваги

  • Практичність. Завдяки можливості складання як гармошка, складні двері дозволяють домогтися більшого простору в дверному отворі. Двері-гармошка мають від 2 і більше стулок, які ставляться на спеціальні рейки і завдяки роликам легко переміщуються по ним. Двері-гармошка – це такий собі конструктор приміщення, який за лічені секунди перетворює відкритий простір в закритий і навпаки.

 

 

Алюмінієві двері – гармошка задовільнять найскладнішим архітектурним вимогам. Швидко перетворять приміщення у відкритий простір чи навпаки закриють від проникнення повітря, води і “зайвих” очей.

  • Функціональність.Складні двері мають високий рівень захисту від протягів, оскільки мають спеціальний ущільнювач, за допомогою якого досягається повна герметизація. А також є система ригельних і автоматичних замків від злому, що забезпечує безпеку і затишок Вашого будинку.
  • Краса.Завдяки можливості фарбування профілю в будь-який колір з палітри RАL, і нанесення декору під дерево, Ви можете без будь-яких обмежень створити гарний для Вас зовнішній вигляд складних дверей.
  • Довговічність.Двері-гармошка виконані з алюмінію, який поєднує міцність і легкість конструкції, будуть служити Вам дуже довго, так як профіль стійкий до корозії.

В якості одного з найбільших виробників алюмінієвих дверей гармошок в Києві, компанія Затишок успішно і оперативно виконує всі роботи під ключ – від проектування до монтажу. Ми встановлюємо складні двері, які ідеально впишуться в зовнішній вигляд вашого будинку. Ми також можемо виготовити і встановити алюмінієві вікна та двері.

кнопка4 укрСкляні складні двері

Такий вид безрамного скління дозволяє господареві будинку збільшити «корисну» житлову площу. Скляні складні двері можуть встановлюватися на балконі, терасі, лоджії.

Складні скляні двері та їх переваги

  • Практичність. Вага встановленої системи припадає на нижній профіль. Така конструкція додасть особливу безпеку і можливість монтажу незалежно від стелі.
  • Довговічність. У системах складних скляних дверей не використовуються підшипники і деталі, що використовуються в системі скляних дверей, не зношуються.
  • Універсальність. Ми використовуємо скління Tоdосristаl – це одна з найбільш універсальних систем скління на ринку. Вона дуже адаптивна і зберігає всі компоненти незалежно від розмірів панелей.
  • Герметичність. Хороша герметичність складних дверей цієї системи дозволяє значно підвищити енергоефективність.

 

Власне виробництво дає нам кілька ключових переваг в порівнянні з нашими конкурентами. Ми можемо не тільки гарантувати високі стандарти якості продукції, а й високий професіоналізм і мобільність нашої бригади монтажників. Замовляючи продукцію у нас, Ви також економите свої гроші, так як закупівлі сировини ми проводимо безпосередньо у виробника.

Постачальниками сировини для наших алюмінієвих виробів є Аlumil, Rеуnаеrs, TS Аluminium, Sсhuсо, одні з провідних світових постачальників великих скляних конструкцій і розсувних систем. Завдяки цьому Ви маєте величезну кількість варіацій дизайну, стилю і кольорів у поєднанні з високою якістю продукції.

Алюмінієві матеріали, які ми використовуємо, міцні, легкі і універсальні, що робить їх ідеальними для виготовлення складних дверей. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому можемо запропонувати 10 років гарантії на всі системи складних дверей гармошок.
Компанія Затишок спроектує, виготовить і встановить розсувні двері гармошки в найкоротші терміни.

 

Двери гармошка

Двери-гармошка. Киевская область, Конча-Заспа

Двери-гармошка купить

Двери гармошка. Киевская область, село Козин

стеклянные раздвижные двери фото 5

Стеклянные складные двери в Киеве ул. Радунская

Show Buttons
Hide Buttons