Розсувні конструкції

підйомно-зсувні двері
ПІДЙОМНО-ЗСУВНІ ДВЕРІ
складні двері, двері гармошка, двері типу аккордеон
СКЛАДНІ ДВЕРІ, ДВЕРІ ТИПУ АККОРДЕОН
розсувні вікна і двері
РОЗСУВНІ ВІКНА І ДВЕРІ
паралельно-зсувні двері
ПАРАЛЕЛЬНО-ЗСУВНІ ДВЕРІ

Розсувні конструкції і їх види

  • Алюмінієві розсувні конструкції за принципом їх роботи і механізмам, що використовуються можна розділити на такі види:
  • Підйомно-зсувні (підйомно-розсувні) двері. Повернувши ручку на 180 градусів, стулки піднімаються і з легкістю зсуваються у бік. Теплі алюмінієві конструкції.
  • Розсувні (зсувні) вікна та двері. На відміну від попередньої системи, використовуються не гумові, а щіткові (фетрові) ущільнювачі, що дозволяє легко зрушувати стулки вліво і вправо. Холодні конструкції. Бувають алюмінієві, металопластикові та суцільноскляні (без вертикальних профільних перемичок).
  • Двері-гармошка, складні двері. Алюмінієві двері складаються за принципом гармошки, бувають теплі і холодні конструкції. Скляні двері (холодні) зсуваються в край конструкції, завдяки вирізу в рамі стулки повертаються і складаються скраю конструкції
  • Паралельно-зсувні двері (вікна). Використовуючи паралельно-зсувну фурнітуру (PSK), звичайні віконні алюмінієві або металопластикові конструкції можна перетворити на теплі розсувні системи.

розсувні конструкціїРозсувні конструкції з алюмінію зроблять Ваше приміщення світлим, теплим і затишним. Завдяки встановленню розсувних конструкцій можна створити панорамний огляд з Вашої квартири. Такі конструкції можуть використовуватися для скління великих проємів, і не дивлячись на візуальну легкість, розсувні конструкції будуть дуже міцними і надійними.

Пам’ятаєте, як у фільмі «Іван Васильович змінює професію» Шурик своїм дивним апаратом прибирав стіни, так тепер завдяки розсувним конструкціям ставити і прибирати стіну Ви можете лише одним рухом руки. Нагадаємо також ще раз, що всі конструкції, в яких використовується алюмінієвий профіль, можуть бути пофарбовані

Show Buttons
Hide Buttons